Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
My wszyscy mamy takie prawo... aby żyć na poziomie europejskim... i nigdy nie zbliżalismy się do tego poziomu tak szybko... i to jest sporym problemem dla totalnej opozycji która jest na usługach niemców... bo Polak ma w Polsce źle zarabiqc żeby jeździł zarabiać do niemiec... i wspierać niemieck&...
My wszyscy mamy takie prawo... aby żyć na poziomie europejskim... i nigdy nie zbliżalismy się do tego poziomu tak szybko... i to jest sporym problemem dla totalnej opozycji która jest na usługach niemców... bo Polak ma w Polsce źle zarabiqc żeby jeździł zarabiać do niemiec... i wspierać niemieckà gospodarkę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szybko to się zbliżamy ku upadkowi jak Grecja gdybyś był normalnym pracującym i kupującym po sklepach podatnikiem to widziałbyś co się dzieje z cenami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Broszka po angielsku umie gwizdać więc na pewno jej się nalezy koryto + i wysoki europejski poziom życia za grube euro :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane