Reklama
Reklama

Komentarze

10
[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

stary oblech całuje dziecko w usta,gdzie rodzice ? Dlatego tak jest .Ciche przyzwolenie a potem płacz i zgrzytanie zębów.

0

Zglos komentarz

W
wwlosiu 😏 Szyderca
7 lat temu

Kobita widzi że to pe****l w s**ience tylko że jej męża też to kręci .

0

Zglos komentarz

X
Xanthos 😏 Szyderca
7 lat temu

Dla mnie to zdjęcie jest obleśne. Wiem, że różne religie mają swoje zwyczaje, ale nigdy nie pozwolę żeby stary dziad całował moje dziecko.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Kto podnosi rękę na kościół .....

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Ten odbiera glosy wyborcze PiSowi...

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Odyebac pe****la bez wyroku......

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
7 lat temu

ludzie wy jeszcze na to patrzycie?ogarnijcie się.Qwa jeszcze przytrzymajcie mu dziecko żeby mu nie uciekło.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
7 lat temu

to pe****l .

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
7 lat temu

szkoda mi Ciebie

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof_Jarzyna 😏 Szyderca
7 lat temu

A wy nie całujecie w usta swoich dzieci? ;)

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Czy Ty, to z tych co posylaja swoje dzieci na plebanie i bronia pe****li w s**ienkach?

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof_Jarzyna 😏 Szyderca
7 lat temu

Kolego nissin - trafiłeś kulą w płot. Żartu też nie zrozumiałeś.

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

W policzek a nie w usta pe****lu....almam 2oje dzieci i w usta ich nie caluje id**to .

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Pe****l, calowany po rekach przez wiejski elektorat PiSu...

0

Zglos komentarz

Reklama