Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
raport przedstawi z więziennej celi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W grudniu 2017 r Macierewicz gadał: "Wszystko wskazuje na to, że raport podkomisji smoleńskiej zostanie opublikowany jeszcze wiosną 2018 roku". Następnie w listopadzie 2018 roku, Macierewicz zapowiadał "Raport o przyczynach katastrofy smoleńskiej zostanie przedstawiony w czasie nie dłuższym niż za r...
W grudniu 2017 r Macierewicz gadał: "Wszystko wskazuje na to, że raport podkomisji smoleńskiej zostanie opublikowany jeszcze wiosną 2018 roku". Następnie w listopadzie 2018 roku, Macierewicz zapowiadał "Raport o przyczynach katastrofy smoleńskiej zostanie przedstawiony w czasie nie dłuższym niż za rok". Teraz znowu przesuwają na początek 2020r, i tak co kilka miesięcy. Ktoś jeszcze daje się na tą szopkę nabrać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak, dają się na to nabrać wyznawcy TW Balbiny sekretarza generalnego KC PiS.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane