Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Endriu117 🌟 Padawan
7 lat temu

Na bank obejrzał czy przypadkiem tam nie występuje.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

nie piję byle czego.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Bez flachy? Flacha to dla p..d. Do niego idzie się ze skrzynką wódki

0

Zglos komentarz

B
Brauza 😏 Szyderca
7 lat temu

Kłamliwy, zapijaczony g**j. Jest to moja opinia na temat Sławojki Leszka Flaszki Głódzia. I hak mu w smak.

0

Zglos komentarz

C
Cyrylowy1987 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Biskup Nitkiewicz powiedział kiedyś, że gdy przejmował po nim mieszkanie w Rzymie, przez kilka dni wynosił puste butelki...

0

Zglos komentarz

Reklama