Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Opłata zostanie przerzucona na zwyczajnych obywateli, kolejny sukces pisu ..... Brawo!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie bardzo. Opłata tzw. śm***iowa została podwyższona przez niedawno ponownie wybranego prezydenta miasta Matyjaszczyka oraz koalicję SLD-PO. Dla zwykłych mieszkańców opłata została podwyższona o jedyne 50%. Radni z PiSu głosowali przeciw podwyższeniu opłat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
U mnie też opłata śm***iowa poszła do góry i podwyższył ją nie Matyjaszczyk tylko pisdzielce!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A u mnie nie pisdzielce tylko Matyjaszczyk i jego przydupniki, siedzące na posadkach w Przedsiębiorstwie Komunalnym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapłaci 4000 zapłaci, a co ma zrobić i skąd wziąć tańszy. Brawo rząd. Taki mamy klimat że drogo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie robiłbym tego za 4 tysiące. Materiał, cięcie, spawanie, na koniec malowanie, jeszcze do tego atest, a gdzie robocizna, ZUS, podatki i inne koszty? Takie urządzenie na pewno więcej kosztuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
4000 to nie cena, ale miesięczna opłata za wywóz śm***i z prasokontenera.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
4000 to nie cena, ale opłata za wywóz śm***i z prasokontenera. I to z mniejszego, za odbiór z większego 5000.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzięki za informację. Z poprzedniego opisu można było wyczytać, co napisałem. Obecny jest wyraźny i nie wprowadza w błąd.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale wy macie problemy :D ja nie zapłaciłem ani razu za śm***i od kiedy powstała ustawa śm***iowa a śm***i ciągle zabierają bo mają obowiązek. Obecnie mam do zapłaty 4 tysiące z czego 900zł to koszt upomnień.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane