Tam chyba jest ich więcej co mają coś za uszami
przez
Fixumdyrdum
— 7 lat temu
A jak z "laska marszalkwska"? Czy czekaja az bedzie pelnoletnia...
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane