Reklama
Reklama

Komentarze

8
E
evender 🏹 Łowca
7 lat temu

no to coś im się należy ud PiSu , może pavulon ?

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
7 lat temu

jak za dawnych czasow,pytanie egzaminacyjne-"kto jest twoim idolem ,i dlaczego Lenin"

0

Zglos komentarz

U
unrealista 🌾 Wieśniak
7 lat temu

O, widzę, że wstawiający dostał aż trzy kartki :) I co, dałeś sobie radę, i zagłosowałeś na PiS?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Tym nieco bardziej dociekliwym czy agresywnym dawali po kilka żeby stworzyć wrażenie demokratycznego wyboru. Mnie tylko dziwi jak on na to wpadł, że coś jest nie tak?

0

Zglos komentarz

A
7 lat temu

Totalna pisowska błazenada przed wyborami doznała obstrukcji jakiej świat nie widział!!! Znam przypadki gdzie do punktu wyborczego przywożone były osobe nie mające pojęcia o polityce a osoby które je przywiozły wskazywały gdzie mają krzyżyk postawić!!!

0

Zglos komentarz

J
JanuszCebula 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Znaczy w kościołach to rozdawali?

0

Zglos komentarz

T
thomaass 👑 Bóg Wiochy
7 lat temu

Rozdawali w komisji

0

Zglos komentarz

S
Stach69 😏 Szyderca
7 lat temu

Wcale bym się nie zdziwił ze to prawda.

0

Zglos komentarz

W
wobli 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Bardzo dobre karteczki. Taki niepełnosprawny postawił 2 krzyżyki i głos nieważny.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

I tu się okazuje, że można być za a nawet przeciw ;) niby na pis a w sumie to przeciwko bo głos nieważny

0

Zglos komentarz

O
okr2 🌾 Wieśniak
7 lat temu

No i? Wyłapanych ukierunkowali i było 100 procent. Nie wyłapani się pogubili i wyszło ledwie 45. To która metoda lepsza?

0

Zglos komentarz

Reklama