Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
dymon1 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Typowy polak id***a. Kwintesencja tępoty i skrajnej głupoty. Jak sądzę po wszystkim jeszcze z 2 dni narzekał jacy to wszyscy źli co montowali ten szlaban i kolej do niczego bo nie potrafi jeździć.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Wyborczyni Macierewicza z Piotrkowa Trybunalskiego.

0

Zglos komentarz

Reklama