Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
ravenlord 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kto w ogóle ogląda to szambo? Jest tyle innych bardziej przyziemnych rzeczy do oglądania. Np. Avengersi :D

0

Zglos komentarz

S
swistakorian 🌾 Wieśniak
7 lat temu

WŁAŚNIE SUPER !

0

Zglos komentarz

M
Menelzlasu 🏹 Łowca
7 lat temu

Znowu tym banerem walneli?? Bo to już kiedyś o to była aferka.

0

Zglos komentarz

G
7 lat temu

Nie to to samo odkopane z braku pomyslow

0

Zglos komentarz

Reklama