Reklama
Reklama

Komentarze

14
B
Bekaj 🌟 Padawan
7 lat temu

Te z pisiaczej sfory, to jakby miały lepszy sprzęt.

0

Zglos komentarz

K
KILLBILL099 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jakoś nigdy nie widziałem takich kobiet ani tu ani tu. Ale tą po lewo bym brał, heheh :p

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

D**y rosna w miare rodzenia...

0

Zglos komentarz

I
Ilotasus 💩 JP 100%
7 lat temu

A daszek nad ptaszkiem w miarę picia piwa nissin. Z czasem też możesz być zagrożony więc uważaj.

0

Zglos komentarz

S
siak 🌾 Wieśniak
7 lat temu

panie z opozycji powiadasz? taaa, taki Krzysiek/Anka Grodzka na ten przykład

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
7 lat temu

A to ona jest w opozycji? Myślałem, że od czterech lat nie ma jej w polityce. Za to jest pani Sobecka, siostra bliźniaczka, tyle że głupsza

0

Zglos komentarz

S
siak 🌾 Wieśniak
7 lat temu

początek twojego wpisu był OK, ale jak napisałeś "myślałem", to już odleciałeś na maxa...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Na tą z opozycji trzeba uważać bo bóg wie co ma w gaciach???

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
7 lat temu

W gaciach ma mniejszą doope niż ta z pis-u, a ty myślałeś (liczyłeś) że co?

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Że to, co ma Krzysztof Bęgowska.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
7 lat temu

Pewnie ministrantka od Paetza

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

No no, taki np. pan Lubnauer to dopiero laska.

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dla wyjasnienia: po prawej to opozycja.

0

Zglos komentarz

Z
zigi333 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ja lubię grubsze mamuśki:))

0

Zglos komentarz

M
mruczus29 🌾 Wieśniak
7 lat temu

masz człowieku wyobraźnię

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
7 lat temu

No tak, bo u polityka wygląd najważniejszy. A potem tacy idą na wybory, ech...

0

Zglos komentarz

R
7 lat temu

Ta po prawej to broszka wyjeżdżająca do Brukseli ma się rozumieć na wozie a gdzie obornik ;d;d;d;d;d;d;A tą po lewej to do siebie bym wysłał ;d;d;d;d;d

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie stać Cię.

0

Zglos komentarz

B
brumby 😏 Szyderca
7 lat temu

Odłącz sobie TVN i GW, podłącz mózg. Bo takie posty nawet nie mają sensu. Lament jakieś wyliniałej gimbazy...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Jak wyglądają"panie" z opozycji to było widać na pe**ladzie równości ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

No rzeczywiście ta pani z opozycji to rysuj pisuj róża thun vel wozniak:)

0

Zglos komentarz

Reklama