Reklama
Source: YouTube

Tomasz Kopyra - Na Woodstock pociągiem nie pojedziesz!

przez kupakit — 7 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
L
7 lat temu

Ojoj skończyły się darmowe składy na imprezę... dramat, już słychać dej bo nam sie nalerzy

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
7 lat temu

Bo nie zaprosili biskupa i nie poswiecili festiwalu...(za 50 tys. zl)

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Gdyby woodstockowicze płacili za bilety jak każdy normalny pasażer, to by pojechali. I tak się dziwię że tak długo to przechodziło.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
7 lat temu

A kibole ONR, placa za bilety?

0

Zglos komentarz

P
pokeroman 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Płacą za bilety, płacą! Nie masz o czymś pojęcia to mo**a w kubeł.

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Co mo**a w kubeł, zabolało? G.. wiesz, o czym mam pojęcie. Pisałem tu już, byłem na Woods dwa razy, zawsze gdy kanar prosił o bilety, zostawał wyśmiany. Miałem wrażenie jakby mażdy myślał że skoro jadą "zażyć wolności", to im się należy żeby za darmo jechać.

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Co mo**a w kubeł, zabolało? G.. wiesz, o czym mam pojęcie. Pisałem tu już, byłem na Woods dwa razy, zawsze gdy kanar prosił o bilety, zostawał wyśmiany. Miałem wrażenie jakby każdy myślał że skoro jedzie "zażyć wolności", to mu się za darmo należy. Caleanka, w sumie poniekąd racja że zrównałeś kibol...

Co mo**a w kubeł, zabolało? G.. wiesz, o czym mam pojęcie. Pisałem tu już, byłem na Woods dwa razy, zawsze gdy kanar prosił o bilety, zostawał wyśmiany. Miałem wrażenie jakby każdy myślał że skoro jedzie "zażyć wolności", to mu się za darmo należy. Caleanka, w sumie poniekąd racja że zrównałeś kiboli ONR z ódstokowiczami. Różne poglądy, podobna patologia. Z wyjątkami, jak wszędzie zresztą.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
7 lat temu

Zgadzam sie...

0

Zglos komentarz

F
faflun55 🌾 Wieśniak
7 lat temu

PKP ma rację, wielokrotnie na żywo widziałem na dworcu w Poznaniu jak wyglądają pociągi jadące na woodstock i jak zachowują się uczestnicy udający się na festival i zapewne nikt nie chciałby aby jego dziecko jadące na kolonie nad morze podróżowało takim pociągiem. Intercity to marka premium i nie mo...

PKP ma rację, wielokrotnie na żywo widziałem na dworcu w Poznaniu jak wyglądają pociągi jadące na woodstock i jak zachowują się uczestnicy udający się na festival i zapewne nikt nie chciałby aby jego dziecko jadące na kolonie nad morze podróżowało takim pociągiem. Intercity to marka premium i nie można pozwolić na jakieś ekscesy.

0

Zglos komentarz

Z
zwm667 😏 Szyderca
7 lat temu

dobrze, że nadal będą podstawiać pociągi id**tą (przepraszam prawdziwym patriotom) z szalikami... po tych prawilnych polaczkach każdy chce jechać pociągiem...

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Id**TĄ, patriotOM. Zdecyduj się lewizno wioskowa po gimnazjum, która to forma jest poprawna wśród lemingów.

0

Zglos komentarz

Z
zwm667 😏 Szyderca
7 lat temu

ma to znaczenie dla takich śm***i jak ty ?...daje ci leszczyno pretekst byś mógł napisać swoje ulubione słowo "LEWAK"

0

Zglos komentarz

G
Gil.Baits 😏 Szyderca
7 lat temu

Polecam vlogi piwne tego pana

0

Zglos komentarz

Reklama