Reklama
Reklama

Komentarze

6
A
akr69 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Kto nie oglada ten elgiebetowiec!

0

Zglos komentarz

A
adam53202053 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nikt nie będzie oglądać , na to coś jest tylko jedno miejsce. Goście z komunalnej wiedzą co z tym zrobić...

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

To teraz poprosimy pana Kurskiego o info na temat oglądalności, w piku również. Będzie ubaw!

0

Zglos komentarz

M
midziu226 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jutro w Wiadomosciac powiedzą że oglądalność osiągnęła 112 %

0

Zglos komentarz

M
maximtg 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

A Kurski se botoks strzelił

0

Zglos komentarz

O
onkelrobert 🏹 Łowca
7 lat temu

Niosła go Polska, a diabli go wzięli.

0

Zglos komentarz

Reklama