Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dostarcza gaz do europy i nie tylko bo jest to firma posiadajaca najwieksza flote statkow do przewozenia skroplonego gazu na swiecie (38 statków w 2016r). Wożą gaz z USA ale takze od Arabów z Rosji czy nawet z Wenezueli. To firma transportowa. Realizuja transportz prawie polowy swiatowech dostaw gaz...
Dostarcza gaz do europy i nie tylko bo jest to firma posiadajaca najwieksza flote statkow do przewozenia skroplonego gazu na swiecie (38 statków w 2016r). Wożą gaz z USA ale takze od Arabów z Rosji czy nawet z Wenezueli. To firma transportowa. Realizuja transportz prawie polowy swiatowech dostaw gazu skroplonego LNG.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A głupi PISowcy myślą ze się uniezależniają od dostaw z Rosji gdy płacą kilka razy drożej za amerykańskie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane