Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Taki sobie właśnie ciemnota wybrała rząd, a żeby było śmieszniej to dalej będą go popierać omamieni jakimiś obietnicami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sporo tej ciemnoty jak określasz myśli bo płaci krus a nie zus ;) wiec im to obojętnie:P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie pięćsetki jednak kosztują, i zaczyna się kolejne wydzieranie kasy z kieszeni podatników, bo przecież rząd nie ma złamanego grosza, tylko same długi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rząd nie ma też długów bo jest to dług zaciągnięty na społeczeństwo. Rząd go tylko generuje, tworzy. Tak samo jak pincset to też nasze pieniądze i tak jak w przypadku długu to my za nie płacimy właśnie w taki sposób j.w. Nikt mi k#rwa nie musi nic dawać, niech mi tylko przestaną zabierać.
Rząd nie ma też długów bo jest to dług zaciągnięty na społeczeństwo. Rząd go tylko generuje, tworzy. Tak samo jak pincset to też nasze pieniądze i tak jak w przypadku długu to my za nie płacimy właśnie w taki sposób j.w. Nikt mi k#rwa nie musi nic dawać, niech mi tylko przestaną zabierać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja pier@le co za kory kraj. Ciężko pracującym ludziom rzuca się kłody pod nogi żeby z ich pieniędzy kupować głosy nygusów i nierobów. Ciekawe do czego to doprowadzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyborcow PIS to i tak malo obchodzi bo wiekszosc z nich to patologia, mochery albo wsioki ktorzy ZUSu i tak nie placa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane