Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Spokojnie,nie pójdzie po dobroci to za jakiś czas zrobią obowiązkowe. Uszczelnienie VAT już się skończyło i więcej już nie wyciągną,a na same 500+ trzeba będzie rocznie wywalić 40 mld. Dodatkowo jak co 7-8 lat następują zmiany w gospodarce i właśnie wszystko wskazuje,że zaczyna się bessa.Jak myślici...
Spokojnie,nie pójdzie po dobroci to za jakiś czas zrobią obowiązkowe. Uszczelnienie VAT już się skończyło i więcej już nie wyciągną,a na same 500+ trzeba będzie rocznie wywalić 40 mld. Dodatkowo jak co 7-8 lat następują zmiany w gospodarce i właśnie wszystko wskazuje,że zaczyna się bessa.Jak myślicie co zrobi pis jeśli będąc u władzy gospodarka zacznie zwalniać....zabierze te wszystkie 500+ i inne prezenty,czy zacznie drukować pieniądze? Już kiedyś to przerabialiśmy....to były czasy,w milionach wypłaty były.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane