Reklama
Reklama

Komentarze

11
M
mxii 🎖️ Snajper
6 lat temu

wstyd+

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Wiejskie PiSiory nie wiedza co to wstyd, oni sie modla...(ich dzieci sie za nich wstydza) Niemlodzi , niekumaci, niewyksztalceni i ze wsi!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Grzech+ z nizsza pokuta i darem do koszyka...prosze tylko szelescic.(czy jest jeszcze takie durne spoleczenstwo, jak polskie?)

0

Zglos komentarz

P
Pantocrator 🏹 Łowca
6 lat temu

PIS-owcy, wybraliście tę menażerię....

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
6 lat temu

U góry pis na dole po?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Czyli na dole bardziej rozgarnięci .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

tak nocnik rozgarnięci jak ty... pogratulować... wstyd mi za taką opozycję... mamy rząd bez perspektyw i opozycję bez rozumu i programu no super

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
6 lat temu

a80siwy zgadzam się na 100%

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Widze ze naziolki z polskiej wsi, dalej sie popieraja..."Prawdziwi Polacy", ogoleni kibole ze wschodnich czesci kraju! "Mieso armatnie" dla wszystkich politykow, kiedy uciekna.(tak zawsze bylo w polskiej historii)

0

Zglos komentarz

R
robsonic 🏆 Master
6 lat temu

nissin z tym opisem to nawet w 5% nie trafiłeś. Coś bym Ci napisał ale i tak nie zrozumiesz.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Tak jest po przystapieniu Polski...piatej kolumny w UE! (Obecnie Polska nie zostala by przyjeta do europejskiej wspolnoty...)Bialorus chce wspolnoty z Polska!

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Gdzie jest Rąsia?

0

Zglos komentarz

Z
Zwie_zak 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Proszę nie obrażać rodzinki Adamów.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Która Rąsia Mi minusa dała? Prawa czy lewa?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Na dole sa normalniejsi

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Elektoratn PiSu, to troche jak dom wariatow, Kaczynskiego i Rydzyka! Tak dostrzegaja Polske w Europie...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

"elektorat"

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
6 lat temu

Ci u dołu przynajmniej smieszni,a u góry żałośni.

0

Zglos komentarz

J
jasio740 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Elyty elyt.

0

Zglos komentarz

Reklama