Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dajcie jej już spokój i tak jutru SIĘ dowiemy, że P. Beata to jedyna sprawiedliwa/męczenniczka która się poświęca dla dobra całej europy a prezes z premierem bada ja na lotnisku jak Małysza z kwiatami witać i zrobią z niej symbol niezłomności.......
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeżeli ktoś mówi prawdę popartą faktami, ale ta prawda nie zgadza się z zakłamaną "rzeczywistością" Pis to od razu go atakują! Albo trzeba opisywać rzeczywistość w sposób "pisowski" albo w ogóle się nie odzywać. Dla wyznawców prawda nie ma znaczenia, przekaz musi się zgadzać z wykreowaną "rzeczywist...
Jeżeli ktoś mówi prawdę popartą faktami, ale ta prawda nie zgadza się z zakłamaną "rzeczywistością" Pis to od razu go atakują! Albo trzeba opisywać rzeczywistość w sposób "pisowski" albo w ogóle się nie odzywać. Dla wyznawców prawda nie ma znaczenia, przekaz musi się zgadzać z wykreowaną "rzeczywistością" Pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wy co PO możecie w UE lub mogliście NIC bez zgody waszej szefowej Merkel . Dzialacie na szkodę Polski i macie gdzieś obywateli RP . Zresztą UE powinna być zlikwidowana .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tępy p**soludu platforma przynajmniej takiej siary nie robi jak te marionetki kotojebcy z żoliborza
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane