Reklama
W związku z chwilowym brakiem leków ministerstwo zdrowia wprowadziło zamienniki.

W związku z chwilowym brakiem leków ministerstwo zdrowia wprowadziło zamienniki.

przez aaarob — 6 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
plokijuty 🎖️ Snajper
6 lat temu

Jest nawet film "300 mil do nieba".

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Widać właśnie ze wam tu na wiocha w większości zabrakło leków.

0

Zglos komentarz

Reklama