Reklama
Beata Szydło tak jak sobie tego życzyła nie będzie uczestniczyć w szaleństwie brukselskich elit.

Beata Szydło tak jak sobie tego życzyła nie będzie uczestniczyć w szaleństwie brukselskich elit.

przez aaarob — 6 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
G
grzelaktomasz 🎖️ Snajper
6 lat temu

Chociaż wybrali babeczkę o przyjemnym wyglądzie a nie tego obrzydliwego babochłopa zalatującego obornikiem

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

Którego ? Pawłowicza ? Kempę ?

0

Zglos komentarz

T
tuum 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ładna

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
6 lat temu

Nie mówi się ładna tylko ,,fajna d**a z twarzy":)

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Czy to był samodzielny pomysł pani Rafalskiej?

0

Zglos komentarz

D
DM1234 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciekawe co teraz zrobi nasze Szydlo😁 do domu i rozliczyć

0

Zglos komentarz

Reklama