Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce B jeszcze nie wiedzą co to są kombajny,ludzie są zacofani i dlatego kochają pis.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ja pamiętam jak Tusk z Muchą otwierali z 5 razy Stadion Narodowy, że nawet kawał wymyśliłem: "pyta kolega kolegę - Idziesz na otwarcie Stadionu Narodowego? - Nie, byłem w zeszłym tygodniu" (lub "...Nie, byłem już dwa razy")
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński też niejednokrotnie otwierał ale pawie oko.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak modelka na wybiegu. W życiu pęcherzy na rękach o sztyla kosy nie dostał ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
akurat tu nie moge sie zgodzic.. Gowin ma u mnie plusa.. bo jako jeden z trzech oddal kase z bonusa Beatki.. a po drugie.. agroturystyka to napraede ciekawa rzecz.. to nie jest typowe pole zboza.. to jest pole na zasadzie zdrowej zywnosci bez opryskow.. dlatego trawka rosnie pomiedzy kilkoma zdzblam...
akurat tu nie moge sie zgodzic.. Gowin ma u mnie plusa.. bo jako jeden z trzech oddal kase z bonusa Beatki.. a po drugie.. agroturystyka to napraede ciekawa rzecz.. to nie jest typowe pole zboza.. to jest pole na zasadzie zdrowej zywnosci bez opryskow.. dlatego trawka rosnie pomiedzy kilkoma zdzblami zboza.. takie agroturystyczne gospodarstwa ucza starego sposobu uprawy mielenia i pieczenia chlebow.. kamery pewnie byly.. bo tam byc akurat mialy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane