Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
typowy stalinowski prokurator
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
- Wysoki Sądzie, nie ukradłem tego Mercedesa z salonu, lecz był to wypadek losowy, żeby nie powiedzieć, że był to stan wyższej konieczności... - Jak to? - Rozwolnienie Wysoki Sądzie, rozwolnienie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
właśnie ujawnił że żona wychodząc że szpitala dostała 500 ampułek zamrożonego lek (za darmo ?) i musieli szybko podążyć do domu aby umieścić ten lek w lodówce,no szukał transportu i tu przyszedł z pomocą marsz.Kuchciński co akurat leciał do Rzeszowa więc skorzystaw z "podwózki" Ja pierd...e co za hi...
właśnie ujawnił że żona wychodząc że szpitala dostała 500 ampułek zamrożonego lek (za darmo ?) i musieli szybko podążyć do domu aby umieścić ten lek w lodówce,no szukał transportu i tu przyszedł z pomocą marsz.Kuchciński co akurat leciał do Rzeszowa więc skorzystaw z "podwózki" Ja pierd...e co za historia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane