Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pod ten obrazek można by wiele opisów podpiąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kto pamięta akcję Grzesia pod kryptonimem widelec ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie lękajcie się, pe****le, złodzieje, naziole, komuchy i pospolite szuje. Władza was kocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Złapali Pe**ła-pe****la to co mieli go głaskać???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Proces w sprawie bójki, do której doszło w Radomiu przy okazji marszu KOD zorganizowanego w rocznicę Czerwca'76, rozpoczął się w miejscowym sądzie. Prokuratura oskarżyła sześć osób - pięć związanych z Młodzieżą Wszechpolską i jednego działacza Komitetu Obrony Demokracji.Na ławie oskarżonych zasiadł...
"Proces w sprawie bójki, do której doszło w Radomiu przy okazji marszu KOD zorganizowanego w rocznicę Czerwca'76, rozpoczął się w miejscowym sądzie. Prokuratura oskarżyła sześć osób - pięć związanych z Młodzieżą Wszechpolską i jednego działacza Komitetu Obrony Demokracji.Na ławie oskarżonych zasiadło pięciu mężczyzn w wieku 20-30 lat, związanych lub sympatyzujących z Młodzieżą Wszechpolską. Szósty oskarżony to 62-letni działacz KOD" Tak. Ten gostek kopany przez pięciu "odważnych w kupie" został oskarżony. Państwo z ..... ? Amen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakos nie widze zeby nosil sutanne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mocno głosować na ten PiS faszystoski, Putin będzie miał powód żeby nas wyzwolić od tego faszyzmu :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane