Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie atakuje tylko pokazuje głupote opozycji i jakich ma wyborców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No bo to jest swiętokractwo. Niech zrobi podobnie o grzybie z Torunia to za chwile cała ta stacja będzie tylko o nowym diable gadać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przygadał kocioł, właśnie przypomniała mi się styczniowa animacaja z b.r. szykanująca Owsiaka w roli głównej, emitowana przez TVP autorstwa B.Pieli. Niby miało być to zabawne, ale sięgało takiego dna żenady, że autorka nie powinna mieć na sobie suchej nitki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oglądałem te jej filmiki i uważam że to nie jest normalne to jest poziom rynsztoka i to jest przerażające...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też właśnie obejrzałam parę, rzeczywiście poziom dla mniej kumatych, ale może celowo, aby mieć większą grupę obserwatorów i lików, widocznie dziewczę taką ma strategię do walki z PiS. Chociaż już sama nie wiem o co jej chodzi bo oglądałam jak mówi o ich programach w negatywny sposób: 500+, obniżenie...
Też właśnie obejrzałam parę, rzeczywiście poziom dla mniej kumatych, ale może celowo, aby mieć większą grupę obserwatorów i lików, widocznie dziewczę taką ma strategię do walki z PiS. Chociaż już sama nie wiem o co jej chodzi bo oglądałam jak mówi o ich programach w negatywny sposób: 500+, obniżenie wieku emerytalnego, mieszkanie+, zwiększenie kwoty wolnej od podatku, czyli kryptopromocja.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polecam słownik ortograficzny a nie internety a Klaudia cóż poziom rynsztoka i uproszczenia dla sebixow po wieczorowym gimnazjum
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane