Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4no wladimir, masz błogosławieństwo od swojego amerykanskiego klona. Wrzucasz teraz parę tysięcy swoich obywateli na alaskę i organizujesz tam referendum w sprawie powrotu do macierzy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A twierdziliście prawaki ze Trump nie jest ruskim agentem. W końcu zaczyna spełniać swoje zadanie. I tym samym wasz największy sojusznik przeciw Rosji jest jednocześnie Rosją buahaha. A wy jego wojska sami do Polski ściągnęliście. Putin wyruchał was w d.pę prawaki jeszcze bardziej niż amerykanów.
A twierdziliście prawaki ze Trump nie jest ruskim agentem. W końcu zaczyna spełniać swoje zadanie. I tym samym wasz największy sojusznik przeciw Rosji jest jednocześnie Rosją buahaha. A wy jego wojska sami do Polski ściągnęliście. Putin wyruchał was w d.pę prawaki jeszcze bardziej niż amerykanów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A twierdziliście prawaki ze Trump nie jest ruskim agentem. W końcu zaczyna spełniać swoje zadanie. I tym samym wasz największy sojusznik przeciw Rosji jest jednocześnie Rosją buahaha. A wy jego wojska sami do Polski ściągnęliście. Putin wyr.chał was w d.pę prawaki jeszcze bardziej niż amerykanów.
A twierdziliście prawaki ze Trump nie jest ruskim agentem. W końcu zaczyna spełniać swoje zadanie. I tym samym wasz największy sojusznik przeciw Rosji jest jednocześnie Rosją buahaha. A wy jego wojska sami do Polski ściągnęliście. Putin wyr.chał was w d.pę prawaki jeszcze bardziej niż amerykanów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na pewno niektórzy to agenci wpływu (w końcu tak działa Rosja przynajmniej od czasów Lenina), a reszta to "pożyteczni idioci".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane