Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
6 lat temu

Tak samo jak cisza w mediach i omijanie tematu Sadowskiego pe****la artysty.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

Jakie tak samo ? Pokaż jedno nazwisko klechy dziecio/jebca ...

0

Zglos komentarz

T
tojaartek 😏 Szyderca
6 lat temu

Synku ty zawsze sam , idz na księdza. Matki boja sie prawdy. Syn gej to katastrofa , a ksiundz to persona. Zwłaszcza na wsi. Znam taki przypadek osobiście. Rodzice z plakatami na miesiecznicach a tu taka sytuacja.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
6 lat temu

maxi - i to jest pytanie za milion.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

maxiu dlaczego nie potępiasz pe****lii u cyganów i arabów....ta pe****lia jest w porządku?

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

potępiam każdy rodzaj pe****lii...ale słyszałeś o jakis arabie co by zgwałcił np.polskie dziecko czy cyganie który zgwałcił i go przenieśli do innej wioski?bo ja nie...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

więc jak widzisz pe****lia to problem ogólnospołeczny jest wszędzie,kechów przenoszą a innych nie karzą tylko pozwalają na marsze równości a na arabów i cyganów nawet nie patrzą...osądzaj wszystkich jednakowo tak jak ja

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

od osądzania jest sąd...a nie episkopat w przypadku księży...i tu jest zasadnicza różnica bo w Polsce są równi i równiejsi.a to co piszesz to się nazywa stronniczość bo ja wrzucam tu na wszystkich nie tylko na księży

0

Zglos komentarz

A
akr69 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Pe****lski kosciol katolicki kocha dzieci.

0

Zglos komentarz

Reklama