Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12do tej pory to Toruń wysyłał gó**o do Warszawy pod prąd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Wisła opuszcza Kraków brudniejsza, niż do niego wpływa. Królową polskich rzek zanieczyszczają ścieki komunalne pochodzące zarówno z Krakowa, jak i z okolicznych gmin. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Ryszard Listwan mówi wręcz, że są one alarmujące. Co nam mówią? Otóż, wpływając do Małopol...
"Wisła opuszcza Kraków brudniejsza, niż do niego wpływa. Królową polskich rzek zanieczyszczają ścieki komunalne pochodzące zarówno z Krakowa, jak i z okolicznych gmin. Ostatnie wyniki nie napawają optymizmem. Ryszard Listwan mówi wręcz, że są one alarmujące. Co nam mówią? Otóż, wpływając do Małopolski, Wisła ma najgorszą w pięciostopniowej skali - czyli piątą klasę czystości biologicznej." - dziennikpolski24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piszę ten komentarz siedząc na kiblu. Radość mnie ogarnia jak pomyślę że Rydzol dostanie ode mnie śmierdzący datek.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślę, że biznesmen z Torunia strasznie się tym przejął.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powinni wziać rydzyka wsadzić mu ryj do tej rury z szambem i niech to żre i filtruje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojciec Inkasent nawet z gó**a interes zrobi. Dostanie parę, być może paręnaście milionów odszkodowania za zanieczyszczenie wód termalnych i będzie g*t. Nie po to trzęsie całym rzadem, żeby się gównem przejmować!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nie wiem. Czy polska ziemia nosi takich de**li, czy przylecieli z kosmosu?? Wisła przepływa przez wiele miast i każde z nich zrzuca szambo do rzeki. Do o czym ta dyskusja, ciemniaki???
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane