Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Dobra zmiana tylko pytanie dla kogo? napewno dobra zmiana dla polityków PiS(dy) bo kradną, rozdają sobie państwowe pieniądze jako nagrody, korupcja wróciła, stanowiska sobie rozdawaja i są bezkarne a obywateli wybierając PiS to popierają i daja się za marne 500 złote kupić... żałosny jest ten kraj....
Dobra zmiana tylko pytanie dla kogo? napewno dobra zmiana dla polityków PiS(dy) bo kradną, rozdają sobie państwowe pieniądze jako nagrody, korupcja wróciła, stanowiska sobie rozdawaja i są bezkarne a obywateli wybierając PiS to popierają i daja się za marne 500 złote kupić... żałosny jest ten kraj. mam nadzieję że w Polsce jeszcze mieszkają normalni ludzi bez pomysłu aby wrócić za 500 złoty do kommuny i pójdą głosować przeciwko PiS!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
osle naleśnikowy !, takie plany lekcji to nic nowego i zdarzały sie juz wczesniej. nic odkrywczego nie wniosłeś !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak, za komuny, 35 lat temu taki miałem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i dobrze, od 7 do 13 młodzież może iść sobie dodatkowo do pracy. Wolnych miejsc nie brakuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój poszedł do szkoły i plan ma fajny praktycznie nie widzę roznicy z poprzednich lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane