Reklama
Skoro cały naród tak bardzo kocha Pana prezesa to po co mu ta ochrona?

Skoro cały naród tak bardzo kocha Pana prezesa to po co mu ta ochrona?

przez aaarob — 6 lat temu
14

Zglos post

Reklama

Komentarze

10
V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

JP2 też się chronił jeździł w aucie za pancernymi szybami a i tak dostał kulke. Bo był obroncą pe****lów tak jak Jarek.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

Żeby gnidę nie rozdeptali ;)

0

Zglos komentarz

D
Davit77 😏 Szyderca
6 lat temu

Żeby mu tej miłości na żywo nie pokazali.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

jak to po co zeby go nie zakochali na śmierć przez bunga-bunga

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
6 lat temu

Żeby go na śmierć nie zakochali

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

jak patrzę na tą mowę miłości lewaków nawet na tym portalu to mu się nie dziwię

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

A wasza mowa jaka jest??

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

ja nie jestem za pisem dla mnie to jedno i to samo co po ale lewaki darły ryje o mowę nienawisci hejt stop itd to o co chodzi? jak oni hejtują jest ok a jak ktoś ich to już źle? idioci czy hipokryci?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Bo znajdzie się paru takich pe**łów jak wy i lipa!!! a80siwy zobacz jak cię te komuchy zaraz atakują!!! A kysz komuchy!!!kubuś czym pipu!!!

0

Zglos komentarz

A
aaarob 🏆 Master
6 lat temu

Są też tacy jak Ty ,a Tusk jakoś nie ma ochrony.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

aro co ty pierd...lisz? też ma ochronę i tez mu się nie dziwię

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

po co ochrona? na samej "wiosze" jest kilku takich, którzy jakby mogli to by go zajeeeeeebali gołymi rękami i z uśmiechem. Psycholi nie brakuje

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
6 lat temu

Zapytaj id**to tego który zastrzelił posła PiS. Może i Pisiory są prostackie , ale niezrównoważeni psychicznie idioci, mordujący innych to po twojej bolszewickiej stronie.

0

Zglos komentarz

A
amenhotep 🏹 Łowca
6 lat temu

To nie jest obstawa. To fanklub. Z dwoma "wstydliwymi"...

0

Zglos komentarz

Reklama