Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Ja już niewiem co o tym myśleć co Ci ludzie w głowach majol? Pustostan albo trociny albo sieczke skoro godzol się na takie rzeczy i jeszcze broniol tych zwyroli. A ten co mu nieprzeszkadzalo by jak ksiądz zdj robi dziecku niech sam do niego idzie rozbiorze się i niech pozuje cwaniak je***y. Ksiądz n...
Ja już niewiem co o tym myśleć co Ci ludzie w głowach majol? Pustostan albo trociny albo sieczke skoro godzol się na takie rzeczy i jeszcze broniol tych zwyroli. A ten co mu nieprzeszkadzalo by jak ksiądz zdj robi dziecku niech sam do niego idzie rozbiorze się i niech pozuje cwaniak je***y. Ksiądz na pewno się odwdzieczy i mu w nagrodę dobrze zrobi. Tak ze z Bogiem drodzy tempi zwyrodniali rodacy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ci biedni ludzie zwyczajnie uważają, że to normalne. Ich to spotykało, temu tu akurat się pewnie spodobało i myśli, że tak ma być ... Leczyć to, a katabasów utylizować!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane