Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11Słynny cytat z Folwarku zwierzęcego: ,, Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych zwierząt.,,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A skąd wiesz kiedy zapisał się na operację ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwykły poseł nie musi czekać w nieskończoność na zabieg i może nawet wybrać sobie dogodny termin.A tak na marginesie ciekawe kto go będzie odwiedzał w szpitalu?Jojo?Bo żona z pewnością nie.A może kostucha?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pan Prezes raz sie poskarżył na ból kolana, a wszyscy jakąś ideologię doprawiają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński czeka miesiąc bo tak chce. Jakby chciał dzisiaj wieczorem to by go zoperowali dzisiaj w jego domu...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skąd wiemy jak długo czeka?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lewacy wszystko wiedza, a jak nie wiedzą to sobie dopowiedzą :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kartofel nie chce przed wyborami bo boii się że fiknie, ale jak przegrają to też może fiknąć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ciekawe co robil na kolanach ze tak mu sie zniszczyly... tak naprawde na pilna operacje stawu biodrowego nie czeka sie 4 lata tylko 4 miesiace, w przypadku stabilnym w paru renomowanych klinikach moze sa takie terminy, poza tym juz w tamtym roku mial miec operacje- ale mial stan zapalny- widac...
ciekawe co robil na kolanach ze tak mu sie zniszczyly... tak naprawde na pilna operacje stawu biodrowego nie czeka sie 4 lata tylko 4 miesiace, w przypadku stabilnym w paru renomowanych klinikach moze sa takie terminy, poza tym juz w tamtym roku mial miec operacje- ale mial stan zapalny- widac na zdjeciach ze zeby ma zepsute.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane