Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czemu zawsze na wiece PISu przychodza stare dziady z gebami jakby walili wóde na sniadanie i stare dewoty? Nigdy nie ma np studentow, swiezo upieczonych przedsiembiorcow, nowozencow, ludzi ktorzy sa przyszloscia narodu? Czemu staruchy, ktorzy nie maja najmniejszego pojecia o dzisiejszym swiecie decy...
Czemu zawsze na wiece PISu przychodza stare dziady z gebami jakby walili wóde na sniadanie i stare dewoty? Nigdy nie ma np studentow, swiezo upieczonych przedsiembiorcow, nowozencow, ludzi ktorzy sa przyszloscia narodu? Czemu staruchy, ktorzy nie maja najmniejszego pojecia o dzisiejszym swiecie decyduja o przyszlosci mlodych?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już mówiłem ze powinno się zabronić głosować ludzia w wielu emerytalnym czy np po 50 i po problemie by było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane