Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dlatego się tak dzieje, że rządzących wybierają nam ludzie po 65 roku życia na emeryturze. Do tego patologia która nawet nie wie co to ZUS. No i mamy taką kaszanę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To są efekty patologia +
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1317 zl.co miesiąc im płacę i co jak potrzebowałem iść do lekarza to prywatnie musiałem iść bo na fundusz to " za rok " mi wyznaczyli wizytę . A na emeryturę i tak nie pójdę bo nie wiem czy dożyję ....Ta cała "dobra zmiana " jest dobra dla patologi i całą elitę rządu który tylko się bawi i wydaję na...
1317 zl.co miesiąc im płacę i co jak potrzebowałem iść do lekarza to prywatnie musiałem iść bo na fundusz to " za rok " mi wyznaczyli wizytę . A na emeryturę i tak nie pójdę bo nie wiem czy dożyję ....Ta cała "dobra zmiana " jest dobra dla patologi i całą elitę rządu który tylko się bawi i wydaję nasze pieniądze z podatków.a ten cały kaczyński to już powinien dać sobie spokój z wymyślaniem coraz to nowych podatków i dobijania małych firm
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idź na wybory bo ostatnio to pis wygrał dzięki 6 milionom ludzi a reszta uprawnionych gdzie była
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane