Reklama
Reklama

Komentarze

1
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Dobrze, że istnieje płatność elektroniczna, bowiem nie trzeba drukować nowych banknotów. Jedynie na wymianę zużytych. No, może ciut więcej, bo nie każdy ufa elektronice.

0

Zglos komentarz

Reklama