Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ani o tym że za rządów Kaczyńskiego w Warszawie przez kilka lat bez przerwy wlewalo się do Wisły jeszcze więcej ścieków niż teraz. Albo że połowa krajów EU ma nadwyżkę budżetową itd.itd. Można by tak do wieczora wymieniać. Tylko to i tak nic nie da bo pisowcy na wszystko przymykają oczy byle tylko...
Ani o tym że za rządów Kaczyńskiego w Warszawie przez kilka lat bez przerwy wlewalo się do Wisły jeszcze więcej ścieków niż teraz. Albo że połowa krajów EU ma nadwyżkę budżetową itd.itd. Można by tak do wieczora wymieniać. Tylko to i tak nic nie da bo pisowcy na wszystko przymykają oczy byle tylko dostać pińcet plus.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mnie tylko zastanawia jedno kto takim id**tom nadaje tytuły dr prof. Gdzie są dowody na habilitację? W Tworkach ????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane