Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapewne przyjdzie taki czas ze nikomu nie zapłacą bo i z czego?I wtedy się przekonają co znaczy lojalność wyborcy w naszym kraju.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Głosowali na propagatora marszów zboczeńców,to nie ma się co dziwić że brak kasy!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kwintesencja pisu. Nie przelać kasy a potem krzyczeć jak kaczor że samorząd wstrzymuje wypłaty i zrobić z tego show przedwyborcze.Dojdzie do tego że na samorządy spadnie problem skąd wziąć pieniądze za wypłacanie patologii 500+.Oczywiście problem ten nie będzie dotyczył tych samorządów gdzie rządzi...
Kwintesencja pisu. Nie przelać kasy a potem krzyczeć jak kaczor że samorząd wstrzymuje wypłaty i zrobić z tego show przedwyborcze.Dojdzie do tego że na samorządy spadnie problem skąd wziąć pieniądze za wypłacanie patologii 500+.Oczywiście problem ten nie będzie dotyczył tych samorządów gdzie rządzi pis a potem nasi dobrze a oni źli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cieszy mnie to, że tak upolityczniony kmiot ja Ty uznał mnie za wroga. Gardzę ekstremistami, niezależnie od tego, czego ich ekstremizm dotyczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
P.S. Nie skorzystam z sugestii i nie dodam Cię, misiu kolorowy, do wrogów, ponieważ mam Cię w doopie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane