Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jak ma być inaczej, skoro spora część ludzi z rozsądnym spojrzeniem na rzeczywistość dostaje pier_i_dolca na punkcie religii i kościoła w katolickim kraju. Już mniejsza o ten irracjonalny pier_i_dolec, ale choćby tylko ze względów taktycznych należałoby nie drażnić i tak ogłupionego przez środki...
A jak ma być inaczej, skoro spora część ludzi z rozsądnym spojrzeniem na rzeczywistość dostaje pier_i_dolca na punkcie religii i kościoła w katolickim kraju. Już mniejsza o ten irracjonalny pier_i_dolec, ale choćby tylko ze względów taktycznych należałoby nie drażnić i tak ogłupionego przez środki masowego ogłupiania społeczeństwa, w tym katolickiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyjadą na zachód, tam pracę w szpitalach dostaną od ręki i to za wiele wyższe pieniądze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przełożona ma dwa wyjścia : albo zawierzy cały rejon mateńce z fatimy albo sprowadzi dochtorów z afryki bądż z azji , a wy będziecie tęsknić za pisim dobrobytem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane