Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
lancer176 😏 Szyderca
6 lat temu

Podobno nawet w jednym z naszych szpitali stołówka dostała gwiazdkę Michelin.

0

Zglos komentarz

J
jolka.m 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A to na talerzu to homar

0

Zglos komentarz

Reklama