Reklama
Gdyby kiedyś istnieli byli by milionerami

Gdyby kiedyś istnieli byli by milionerami

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Dlatego dojdzie do 3 wojny swiatowej

0

Zglos komentarz

R
rycerz80 🌾 Wieśniak
6 lat temu

i tak są milionerami

0

Zglos komentarz

J
Jan42235 🌾 Wieśniak
6 lat temu

I do tego dąży PiS rozpier...lając służbę zdrowia

0

Zglos komentarz

N
nurek987 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Thanos?

0

Zglos komentarz

Reklama