Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Drodzy Lewicowcy i Inni normalni ludzie. Wielki polski uczony twierdził, że nie ma złych ludzi, są tylko niedoinformowani. Ja się z nim nie zgadzam, są jeszcze głupi, ale oni tu raczej nie zaglądają. Polak płaci przeciętnie podatki w skali od 80% do 95% swoich dochodów, przy czym biedniejsi płaca...
Drodzy Lewicowcy i Inni normalni ludzie. Wielki polski uczony twierdził, że nie ma złych ludzi, są tylko niedoinformowani. Ja się z nim nie zgadzam, są jeszcze głupi, ale oni tu raczej nie zaglądają. Polak płaci przeciętnie podatki w skali od 80% do 95% swoich dochodów, przy czym biedniejsi płaca więcej. Jeśli zmniejszymy opodatkowanie przez podniesienie wolnej kwoty od podatku i Polacy będą płacić podatki od 80% do 92-90%, to na prawdę państwo się nie tylko nie zawali, ale będzie silniejsze.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To do czego nadaje się PO skoro za ich czasów w Polsce na nic nie było pieniędzy!?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane