Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Faktycznie. A nawet mniej ważna, niż bajki dla ogłupianych ludzi. Szkoda słów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I na następne 4 lata będą bez zmian czubki zostają i religia w szkole też :):):)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie wyprzedadzą majątku narod. -nie rozwiążą CBA, IPN, TVP, -nie rozwiążą WOT, 18-tej dywizji, -nie przyjmą emigrantów, -nie będzie homomałżeństw, adopcji dzieci, sex-edukacji, -nie zabiorą 500 plus, 13-tej emerytury, dobrych zmian, -nie zatrzymają budowy COP, przekopu MW... Będzie dobrze! Będzie P...
nie wyprzedadzą majątku narod. -nie rozwiążą CBA, IPN, TVP, -nie rozwiążą WOT, 18-tej dywizji, -nie przyjmą emigrantów, -nie będzie homomałżeństw, adopcji dzieci, sex-edukacji, -nie zabiorą 500 plus, 13-tej emerytury, dobrych zmian, -nie zatrzymają budowy COP, przekopu MW... Będzie dobrze! Będzie Pan zadowolony. A kuku :P :P :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzban to Ty jesteś. Nie samym chlebem żyje człowiek... Tym się różni od zwierząt... :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ten człowiek robi w kulturze, wszędzie katecheci, rzygam już tą religią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane