Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdemu pracującemu przeszkadza, że za jego podatki latają sobie prywatnymi odrzutowcami. Bezrobotnym patusom na zasiłkach jak ty to nie robi różnicy. A koryta i kwiczenia szukaj pod swoją brudną wiejską meliną.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Donald a teraz będą kolejne 4 lata wmawianie ludzia ze Polska wstaje z kolan i że jesteśmy najlepsi . Nieroby patusy i dupodajki będą mieć 4 lata kolejnych sociali . A polski przedsiębiorca będzie mieć po dupsku tak jak i zwykły podatnik . Taki to sukces PiS będzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A wy dalej tylko obrażać, nie zakrzyczycie rzeczywistosci, kazdy kto sie nie zgadza z wami to patus badz beneficjent 500+
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie po prostu nie rozumiem po co utrzymywać za państwowe pieniądze bezwartosciowych ludzi co nie są potrzebni w kraju . Po co płacić sociale i inne dodatki dla rodzin gdzie natrzaskali dzieci i oboje nie pracują bo państwo ich utrzymuje . Myślisz ze ich dzieci wyjdą na normalnych ludzi mając w domu...
Nie po prostu nie rozumiem po co utrzymywać za państwowe pieniądze bezwartosciowych ludzi co nie są potrzebni w kraju . Po co płacić sociale i inne dodatki dla rodzin gdzie natrzaskali dzieci i oboje nie pracują bo państwo ich utrzymuje . Myślisz ze ich dzieci wyjdą na normalnych ludzi mając w domu wzorce wyłudzenia kasy od państwa ? W tym temacie z końcem 500+ sociali i innej pomocy bezwartosciowym nieroba popieram konfederację choć resztę pistoletów mają nie tak ciekawa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane