Reklama
Bezrobotni to siła napędowa koniunktury i reform

Bezrobotni to siła napędowa koniunktury i reform

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
T
tebarek 🎖️ Snajper
6 lat temu

Niema opcji politycznej która by nie pracowała na ten obecny sukces PiSu , zwłaszcza w przeszłości

0

Zglos komentarz

F
freshmeat 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No i kolejne lata będziemy musieli na tych pasożytów pracować, żeby było na 500+ i inne zapomogi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

my będziemy tyrać a PiS im da :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

od tego jest eeelita by tyrała i nam kasę z podatków dawała

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
6 lat temu

To jest ta grupa której stworzenie pisiorom najlepiej wyszła

0

Zglos komentarz

J
ja852 💩 JP 100%
6 lat temu

A można podobny wykres jak głosowano w zakładach karnych?

0

Zglos komentarz

Reklama