Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
szariat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Znów się zaczyna. Jeszcze powinni wyborcom pisu prohibicje zrobić całkowitą a nie tylko po 23.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No czego się dziwicie. Przecież prawie połowa narodu uprawia seks jak widać, tylko dla prokreacji i 500+ :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie za "edukację" tylko molestowanie seksualne, w tym zboczeniami, dzieci bez zgody rodziców, to jest pe****lię pod płaszczykiem "edukacji". Wyśle człowiek dziecko do szkoły (bo musi), a tam przyjdzie zboczeniec czy pe****l i będzie molestował dziecko seksualnie. Nie da się tego wyjaśnić w krótkim...
Nie za "edukację" tylko molestowanie seksualne, w tym zboczeniami, dzieci bez zgody rodziców, to jest pe****lię pod płaszczykiem "edukacji". Wyśle człowiek dziecko do szkoły (bo musi), a tam przyjdzie zboczeniec czy pe****l i będzie molestował dziecko seksualnie. Nie da się tego wyjaśnić w krótkim wpisie, ale zapewniam, że nawet zapaleni zwolennicy "seks-edukacji" walczyliby z nią jak z zarazą, po doinformowaniu i przedstawieniu im na spokojnie argumentów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane