Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
curturarni 🏹 Łowca
6 lat temu

Jestem budowlańcem, na podwyżki raczej niema co liczyć więc chętnie zostanę Panią z kiosku :)

0

Zglos komentarz

O
Ojciec.mateusz 🏆 Master
6 lat temu

Budowlaniec bez podwyżek to kiepski budowlaniec.

0

Zglos komentarz

D
Domingo251 😏 Szyderca
6 lat temu

Ja na ochronę.Podepne ps4 do telewizora i będę ćwiczył obronę obiektu.

0

Zglos komentarz

N
nakmar1 💩 JP 100%
6 lat temu

Chetnie sie zatrudnie do ratusza w Inowrocławiu, tam dobrze płacą

0

Zglos komentarz

Reklama