Reklama
Dom podarowany Marianowi przez emeryta z Brzeska

Dom podarowany Marianowi przez emeryta z Brzeska

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
13

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
A
AntyTheBill 😏 Szyderca
6 lat temu

Brudnopis...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

bogatemu to i byk się ocieli

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ot szczęściarz Marian....wszyscy mu wszystko oddają,to i Jarkowi może wała pokazać,żadnej dymisji nie będzie :-)

0

Zglos komentarz

A
Antonio13 🌾 Wieśniak
6 lat temu

....bo ten dom mu się po prostu należał

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
6 lat temu

banaś to taki szczęściarz jak rydzyk

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Napisze po prośbe do mariana moze on mi coś podaruje. Jak nie dom to moze jakąś zniżke do burdelu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

może ci robotę załatwi

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Nie potrzebuje roboty potrzebuje chojnego darczyńcy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

to raczej nie liczyłbym na niego u niego to działa tylko w jego stronę coś jak tęczowa tolerancja

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Podobnież byli podwładni od 'fiskusa' już Go prześwietlają.

0

Zglos komentarz

K
kwinto29 🏹 Łowca
6 lat temu

Ciekawi mnie tylko czy uczciwie zapłacił podatki od darowizny od osoby niespokrewnionej nie zaniżając wartości nieruchomości.

0

Zglos komentarz

M
menwroclaw35 🎖️ Snajper
6 lat temu

Oczywiście i potem sam się skontrolował będąc nadzorującym Krajową Administrację Skarbową. Przecież to oczywiste,że wszystko jest w porządku ....po tej stronie politycznej są sami kryształowi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

'podarowany' - tak sie w PISie mowi na lapowke?

0

Zglos komentarz

Reklama