Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Dobra zmiana w całej okazałości...naprawdę wyborcy PiS wierzą w te brednie?? Kamienica w Krakowie od żołnierza AK,teraz willa od emeryta....kurrr.....nie wstyd wam????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
myślę że nie wierzą wybrali mniejsze zło w swojej ocenie i słusznie czy nie trzeba to uszanować na tym demokracja polega a swoją drogą 130 latka kamienicę jak chcieli odbierać to ciekawe czy ktoś w to wierzył
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ode mnie minusa nie dostałeś. Pomyśl wały z kamienicami adwokatów i innych dziadów,a wały robione przez jednego z czołowych działaczy PiS. Czy kamienice skupował Tusk,Bejza, czy inny działacz PO? Tu widać jak na dłoni,że nam PiS wszystko wolno,szkoda tylko,że są media,które grzebią i ujawniają takie...
Ode mnie minusa nie dostałeś. Pomyśl wały z kamienicami adwokatów i innych dziadów,a wały robione przez jednego z czołowych działaczy PiS. Czy kamienice skupował Tusk,Bejza, czy inny działacz PO? Tu widać jak na dłoni,że nam PiS wszystko wolno,szkoda tylko,że są media,które grzebią i ujawniają takie patologie. Teraz już wiem co miał na myśli PiS pisząc o repolonizacji mediów. Media będą nasze,będziemy robić co chcemy i nikt się nie będzie przypierdzielał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ja to wiem ale do po mnie nie przekonasz bo to też była mafia tylko lepiej zorganizowana pis to takie bardziej gangusy to i to to zwykłe szambo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jedni dostają maybachy od bezdomnych, inni domy od emerytów i kombatantów. Qurva, co jest ze mną nie tak...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane