Reklama
Reklama

Komentarze

13
A
AQQQ62 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

To jest wyjątkowa menda. Nie kieruje się rozumem, bo go nie ma. Komusza ..urwa. z niezłą przeszłością.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 lat temu

Komusza i klerope****lna.

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
6 lat temu

tak jak piszesz.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Tak wyglada demokracja i wybory według PiS . Ludzie go nie chcieli a PiS i tak do wepchnie do sejmu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

oksymo**n.. nie mozesz wrzucic komucha i godnosci do jednego zdania!

0

Zglos komentarz

R
reffik 🌾 Wieśniak
6 lat temu

tak to jest z komunistami! polska na kolanach a 50% polaków tego nie obchodzi..żal mi tych ludzi

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
6 lat temu

Czerwona i czarna stonka zawsze blisko władzy, czyli koryta.

0

Zglos komentarz

W
waniasor 🏹 Łowca
6 lat temu

PZPR wraca głównym wejściem :):):)

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
6 lat temu

Tyle było pitolenia po aferach że wyborcy zweryfikują czy mandat temu czy tamtemu się należy i co ,proszę bardzo suweren którym PiS przez całą kadencję sobie mordę wycierał cytując kaczora zdecydował ,ale jednak tam na górze ktoś wie lepiej niż suweren.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
6 lat temu

Tak właśnie zachowuje się św***a oderwana od koryta.

0

Zglos komentarz

Z
zibi64 🌾 Wieśniak
6 lat temu

godność on ma tam gdzie swoich wyborców, klecha tam, gdzie przyjemność, czyli w doopie

0

Zglos komentarz

R
rocky_balboa 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mniej niż zeroooooooo !

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

no, menda menda ale czy się stoi czy się leży przez 4 latka znowu kasa i apanaż się należy !

0

Zglos komentarz

M
matys601 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nikt nie docenia towarzysza, a towarzysz najwyraźniej chce trwać w tej ekipie by móc kiedyś powiedzieć, że był bezpiecznikiem, rodzajem konia trojańskiego i że w pełnej konspiracji działał de facto na rzecz opozycji. Taki bezkompromisowy społecznik, patriota.

0

Zglos komentarz

D
Drago33 😏 Szyderca
6 lat temu

O jakiej godności ty myślisz, wiedząc że to stary komuch??

0

Zglos komentarz

Reklama