Reklama
Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

nawet "polszmat" puścił w eter tego "niusa"

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
6 lat temu

No też jest przecież pisowski.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

Złodziej Tusk dobrze się ustawił, sk.rwysyn!

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
6 lat temu

possij jarkowi bo za bardo gwiazdorzysz

0

Zglos komentarz

S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
6 lat temu

Tobie też nikt nie broni pójść do lepszej pracy i zapracować na konkretną emeryturę, nie ma przymusu byś pracował za 1800zł na ręke!!!

0

Zglos komentarz

Reklama