Reklama
Reklama

Komentarze

8
N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Kacze gó**o .

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Gdy zabraknie kasy na 500 plus to będzie dawał tylko partyjniakom z PISu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Yebany kurd**el.tfu

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
6 lat temu

I jestem z tego dumny. Jego minus, to wielki plus dla światłej części świata.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
6 lat temu

Właśnie wszedłem, żeby napisać, że im gorszy epitet z jego parszywego ryja, tym bardziej jestem dumny, że jestem jego adresatem.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

komunistyczna gnida

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
6 lat temu

A to się przejmuje dźwiękami które wydaje stara ci**a.

0

Zglos komentarz

P
pydyn1337 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A gdzie wy ku**a byliście w dzień wyborów? Pod każdą wstawką na PiS masa plusów a po wynikach tego nie widać. Albo głosowaliście na PiS albo wcale, a brak udziału w wyborach to jak oddanie głosu na partię przeciwną niz by się chciało.

0

Zglos komentarz

S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
6 lat temu

Durny, stary, bezczelny, chamski, komuszy śm**ć.

0

Zglos komentarz

Reklama