Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
13Własnej siostry nie poznajesz??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla nich liczą się tylko sondaże dla TVP-PIS, doRezczy, wSieci, wPolityce. Inne są nierzetelne!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i koniec trolla @Tedi, mowilem ze jak motyle, nia zyja dlugo...na wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prezes i tak wszystkie sondaże ma głęboko w doopie,jak i cały naród.Dla niego tylko władza się liczy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
no, byli ale głosowali na świadczenia socjalne
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A kogo po wyborach obchodzą sondaże? Swoi kolesie z pisu muszą dostać nową posadkę i dostaną, chociaż nie mają żadnych kompetencji by tam zasiadać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy oni się liczą z opinią publiczną ?Jakiś prezydencki sługus powiedział że PAD będzie musiał ich zaprzysiężyć bo przestrzega konstytucji
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież oni maja w du**e zdanie innych . Jarek zrobi tak jak on chce i uj z elektoratem i ludźmi innego zdania
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fajnie macie w tej Polsce i wesolo, z cyrkiem senilnego Kaczynsiego i Rydzyka. Trzeba tez podziwiac ich marionetki...Jedyny Banas sie wylamal i mimo "kwitom" Kaczynskiego, pokazal mu palec...To poczatek, konca PiSu i senilnego prezesa, a z nimi sekty "czarnego badziewia".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakie tam złe wieści? Dopiero wygrali wybory. Następne za 4 lata, więc przez następne 2 lata będą całkiem bezkarni, cokolwiek by nie zrobili. Nie muszą liczyć się ani z opozycją ani z wyborcami.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jak Jarosław Kaczyński stracił władzę na własne życzenie. 13 sierpnia 2007 roku Jarosław Kaczyński strzelił sobie w stopę. Historia pierwszych rządów PiS powinna nas uczyć, jak politycznie pokonać prawicę." - newsweek.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kolejne wybory z 4 lata, wyborcy nie tylko zapomną o tym "incydencie" , ale i o całym Trybunale Konstytucyjnym (choć to już teraz można zauważyć ).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane